Uitslagen en Standen

De Plekken / The Places Team:
Plek 1/ Place 1 GP Bulls E1
Plek 2/ Place 2 Black Knights Dreieich
Plek 3/ Place 3 Oriënt Red Bulls
Plek 4/ Place 4 Torpedo Ladenburg
Plek 5/ Place 5 Gidos
Plek 6/ Place 6 Iron Cats
Plek 7/ Place 7 Leoni Scani
Plek 8/ Place 8 Somival
Plek 9/ Place 9 Rolling Thunder Bern
Plek 10/ Place 10 Sharks Monza
Plek 11/ Place 11 Dolphins Acona
Plek 12/ Place 12 GP Bulls E2
Plek 13/ Place 13 Munich Animals
Plek 14/ Place 14 Ruhr Rollers Essen

 

Teams Poule A Teams Poule B
Plek/Place 1  GP Bulls E1/ 18 p  Orient Red Bulls/ 18 p
Plek/place 2  Black Knights Dreieich/ 15 p  Torpedo Ladenburg/ 15 p
Plek/place 3  Gidos/ 12 p Leoni Scani/ 12 p
Plek/Place 4  Iron Cats/  9 p Somival/ 7 p
Plek/Place 5 Sharks Monza/ 6 p  Rolling Thunder Bern/ 6 p
Plek/Place 6 Dolphins Ancona/ 3 p  GP Bulls/ 2 p
Plek/Place 7  Munich Animals/ o p  Ruhr Rollers Essen/ 1 p

 

Vrijdag/Friday Veld/Field 1
Sharks Monza Black Knights Dreieich 3 – 9
Rolling Thunder Bern Ruhr Rollers Essen 12 – 6
Dolphins Ancona GP Bulls E1 0 – 10
Leoni Sicani GP Bulls E2 4 – 3
Iron Cats Dolphins Ancona 14 – 2
Somival Leoni Sicani 1 – 6
GP Bulls E1 Sharks Monza 13 – 2
GP Bulls E2 Rolling Thunder Bern 3 – 8
Vrijdag/Friday Veld/Field 2
Munich Animals Iron Cats 1 – 10
Torpedo Ladenburg Somival 6 – 2
Sharks Monza Munich Animals 4 – 1
Rolling Thunder Bern Torpedo Ladenburg 2 – 6
Sharks Monza Gidos 4 – 7
Rolling Thunder Bern Orient Red Bulls 0 – 9
Munich Animals Black Knights Dreieich 0 – 10
Torpedo Ladenburg Ruhr Rollers Essen 11 – 2
Vrijdag/Friday Veld/Field 3
Gidos Dolphins Ancona 10 – 4
Orient Red Bulls Leoni Sicani 4 – 1
Black Knights Dreieich Gidos 7 – 3
Ruhr Rollers Essen Orient Red Bulls 2 – 15
GP Bulls E1 Black Knights Dreieich 6 – 3
GP Bulls E2 Ruhr Rollers Essen 6 – 6
Gidos Iron Cats 4 – 0
Orient Red Bulls Somival 4 – 0

 

Zaterdag/Saturday Veld/Field 1
GP Bulls E1 Gidos 5 – 0
Leoni Sicani Torpedo Ladenburg 1 – 2
Dolphins Ancona Sharks Monza 1  – 8
Leoni Sicani Rolling Thunder Bern 6 – 1
Iron Cats GP Bulls E1  1 – 5
Somival GP Bulls E2 2 – 2
Sharks Monza Iron Cats  2 – 5
Rolling Thunder Bern Somival  1 – 5
Dolphins Ancona Munich Animals 5  – 2
Zaterdag/Saturday Veld/Field 2
Black Knights Dreieich Iron cats 5 – 2
Ruhr Rollers Essen Somival  0 – 8
Munich Animals GP Bulls E1 1 – 10
Torpedo Ladenburg GP Bulls E2 11 – 1
Gidos Munich Animals 6 – 3
Orient Red Bulls Torpedo Ladenburg  3 – 1
Black Knights Dreieich Dolphins Ancona  8 – 0
Ruhr Rollers Essen Leoni Sicani  2 – 5
GP Bulls E2 Orient Red Bulls 1 – 9

 

 

Poule A Team 

 

Poule B Team

Nr. 1 = GP Bulls E1 Nr. 1 = Orient Red Bulls
Nr. 2 = Black Knights Dreieich Nr. 2 = Torpedo Ladenburg
Nr. 3 = Gidos Nr. 3 = Leoni Scani
Nr. 4 = Iron Cats Nr. 4 = Somival
Nr. 5 = Sharks Monza Nr. 5 = Rolling Thunder Bern
Nr. 6 = Dolphins Acona Nr. 6 = GP Bulls E2
Nr. 7 = Munich Animals Nr. 7 = Ruhr Rollers Essen
Zondag/Sunday Veld/Field 1
Sharks Monza GP Bulls E2 5-7
Iron Cats Leoni Scani 4-3
Oriënt Red Bulls Black Knights Dreieich 2-3
Dolphins Ancona GP Bulls E2 5-2 11/12
Leoni Scani somival 8-2 7/8
Iron Cats Gidos 6-9 5/6

Orient Red Bulls

Wins After Shout Outs

Torpedo Ladenburg

 

3-3 3/4
Black Knights Dreieich GP Bulls E1 2-4 1/2
Zondag/Sunday Veld/Field 2
Dolphins Ancona Rolling Thunder Bern 2-9
Gidos Somival 11-2
GP Bulls E1 Torpedo Ladenburg 8-0
Munich Animals Ruhr Rollers Essen 12-4 13/14
Rolling Thunder Bern Sharks Monza 4-6 9/10