Speelschema en Poule

Poule A Poule B
A1 GP Bulls E1 B1 GP Bulls E2
A2 Sharks Monza B2 Rolling Thunder Bern
A3 Munich Animals B3 Torpedo Ladenburg
A4 Black Knights Dreieich B4 Ruhr Rollers Essen
A5 Gidos B5 Orient Red Bulls
A6 Iron Cats B6 Somival
A7 Dolphins Ancona B7 Leoni Sicani

 

 Vrijdag  Veld 1/Field 1
10.00-10.45 Sharks Monza Black Knights Dreieich
10.45-11.30 Rolling Thunder Bern Ruhr Rollers Essen
11.30-12.15 Dolphins Ancona GP Bulls E1
12.15-13.00 Opening Opening
13.00-13.45 Leoni Sicani GP Bulls E2
13.45-14.30 Iron Cats Dolphins Ancona
14.30-15.15 Somival Leoni Sicani
15.15-16.00 GP Bulls E1 Sharks Monza
16.00-16.45 GP Bulls E2 Rolling Thunder Bern
Vrijdag Veld 2/Field 2
10.00-10.45 Munich Animals Iron Cats
10.45-11.30 Torpedo Ladenburg Somival
11.30-12.15 Sharks Monza Munich Animals
12.15-13.00 Opening Opening
13.00-13.45 Rolling Thunder Bern Torpedo Ladenburg
13.45-14.30 Sharks Monza Gidos
14.30-15.15 Rolling Thunder Bern Orient Red Bulls
15.15-16.00 Munich Animals Black Knights Dreieich
16.00-16.45 Torpedo Ladenburg Ruhr Rollers Essen
Vrijdag Veld 3/Field 3
10.00-10.45 Gidos Dolphins Ancona
10.45-11.30 Orient Red Bulls Leoni Sicani
11.30-12.15 Black Knights Dreieich Gidos
12.15-13.00 Opening Opening
13.00-13.45 Ruhr Rollers Essen Orient Red Bulls
13.45-14.30 GP Bulls E1 Black Knights Dreieich
14.30-15.15 GP Bulls E2 Ruhr Rollers Essen
15.15-16.00 Gidos Iron Cats
16.00-16.45 Orient Red Bulls  Somival

 

Zaterdag Veld 1/Field 1
09.30-10.15 GP Bulls E1 Gidos
10.15-11.00 Leoni Sicani Torpedo Ladenburg
11.00-11.45 Dolphins Ancona Sharks Monza
11.45-12.30 Leoni Sicani Rolling Thunder Bern
12.30-13.30 Activiteit Activiteit
13.30-14.00 Pause Pause
14.10-14.45 Iron Cats GP Bulls E1
14.45-15.30 Somival GP Bulls E2
15.30-16.15 Sharks Monza Iron Cats
16.15-17.00 Rolling Thunder Bern Somival
17.00-17.45 Dolphins Ancona Munich Animals
Zaterdag Veld 2/Field 2
09.30-10.15 Black Knights Dreieich Iron Cats
10.15-11.00 Ruhr Rollers Essen Somival
11.00-11.45 Munich Animals GP Bulls E1
11.45-12.30 Torpedo Ladenburg GP Bulls E2
12.30-13.30 Activiteit Activiteit
13.30-14.00 Pause   Pause
14.10-14.45  Gidos Munich Animals
14.45-15.30 Orient Red Bulls Torpedo Ladenburg
15.30-16.15 Black Knights Dreieich Dolphins Ancona
16.15-17.00 Ruhr Rollers Essen Leoni Sicani
17.00-17.45 GP Bulls E2 Orient Red Bulls

 

Poule A Team Poule B Team
Nr. 1 = A Nr. 1 = H
Nr. 2 = B Nr. 2 = I
Nr. 3 = C Nr. 3 = J
Nr. 4 = D Nr. 4 = K
Nr. 5 = E Nr. 5 = L
Nr. 6 = F Nr. 6 = M
Nr. 7 = G Nr. 7 = N
Zondag Veld 1/Field 1
9.30-10.15 E M
10.15-11.00 D J
11.00-11.45 H B
11.45-12.30 loser FL loser EM plek 11/12
12.30-13.15 loser DJ loser CK plek 7/8
13.15-13.45 Pause Pause
13.45-14.45 Prominenten  Wedstrijd
14.45-15.45 winner DJ winner CK plek 5/6
15.45-16.45 loser BH loser AI plek 3/4
16.45-17.45 winner BH winner AI plek 1/2
Zondag Veld 2/Field 2
9.30-10.15 F L
10.15-11.00 C K
11.00-11.45 A I
11.45-12.30 G N plek 13/14
12.30-13.15 winner FL winner EM plek 9/10
13.15-13.45 Pause Pause

Klik hier voor het downloadbare speelschema.

Click here for downloadable schedule